Фонд родини Розенблат передав трамвайно-тролейбусному управлінню 130 мобільних аптечок

Сьогодні фонд родини Розенблат передав КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» 130 мобільних аптечок. Усі вони укомплектовані відповідно до ДСТУ, усі ліки та матеріали мають сертифікати якості.


«Аптечки у транспорті – елементарні речі, які рятують життя людей.

Водії першими приходять на допомогу пасажирам і у них мають бути необхідні препарати та засоби. Тому, коли кілька тижнів тому про цю проблему дізналися у Фонд Родини Розенблат/ Rozenblat Family Foundation, то одразу взялися і придбали 130 мобільних аптечок у трамваї та тролейбуси», - розповів на своїй сторінці у Фейсбук Борислав Розенблат.


Під час передачі аптечок підприємству, Борислав Розенблат вкотре нагадав, що з наступного року в Житомирі необхідно визначити одного генерального перевізника.


«Треба, щоб комунальне підприємство заробляло, а не приватні перевізники забирають найкращі маршрути і набивають власні кишені. Це зарплати працівникам і податки в бюджет, а найголовніше – контроль і покращення якості послуг. ТТУ стане генеральним розпорядником перевезень і самостійно найматиме перевізників», - додав Борислав Розенблат.