Тролейбуси завжди чисті!

Кожна машина з парку електричного міського транспорту любить гігієну. Бути завжди чистими і готовими перевозити пасажирів в акуратності й комфорті допомагають тролейбусам працівники ЖТТУ. Подивіться, з якою любов’ю вони миють машини — як зовні, так і всередині, дезінфікують поверхні, а якщо потрібно, то й поручні в салоні підфарбують.


Детальніше

Автоматичне продовження транспортних карток «Безліміт»

На час вимушеного простою електротранспорту — транспортні картки з тарифом «Безліміт» на 30 днів БУДУТЬ АВТОМАТИЧНО ПРОДОВЖЕНІ на відповідну кількість днів відсутності електротранспорту.

Продовження відбудеться шляхом прикладання Ваших транспортних карток до мобільних валідаторів у кондуктора/водія електротранспорту або на стаціонарному валідаторі з друком квитка.

Наголошуємо, що продовження карток залежить від вчасності оновлення валідаторів, тобто процес продовження буде відбуватись упродовж кількох днів.

Якщо потрібно користуватися транспортом просто зараз, тоді необхідно здійснити поповнення у точках продажу!

За умови такого поповнення пакет послуг діятиме 30 днів!

Для продовження днів для користувачів транспортної картки з тарифом «Безліміт» на 90 днів просимо звернутись до КП «Житомиртранс» за адресою:

м. Житомир, вул. Гагаріна, 24 (вхід з двору).

ГРАФІК РОБОТИ:

08:00—17:00 (понеділок — п’ятниця)

12:00—13:00 (обідня перерва)


Джерело: https://t.me/zhtmr/7498

Детальніше

з 9 березня електротранспорт тимчасово не курсує

Після атаки на енергетичну інфраструктуру Житомира вночі 9 березня був тимчасово припинений рух міського електротранспорту.

Натомість КП ЖТТУ випустило комунальні автобуси на тролейбусні маршрути № 2 і 3.


Детальніше

Реконструкція контактної лінії

В рамках реалізації «Проєкту модернізації громадського тролейбусного транспорту міста Житомира» за рахунок коштів з міського бюджету працівники КП ЖТТУ побудували контактну лінію для руху тролейбусів від депо по вулицях Корольова та Космонавтів до вулиці Ціолковського. Це дозволить оперативно випускати тролейбуси на лінію через другий виїзд із депо на вулицю Корольова.


Детальніше

Оновлений тролейбус уже на маршруті!

Техніка не може працювати вічно. Ця істина стосується і тролейбусів. Тому для підтримки в робочому стані рухомого складу на КП ЖТТУ періодично виконуються ремонтні роботи.

Черговий тролейбус під № 2231 у 2022 році став на ремонт. Втручання механіків, електриків, електрозварників та інших фахівців було кардинальним: відремонтовано корпус тролейбуса, підлогу в салоні і сходинки, замінено мости, відремонтовано всі електродвигуни. Оновленню було піддано й освітлення салону, замінено електропроводку. Потім — фарбування.

І ось тепер після перевірки й діагностики тролейбус № 2231 вийшов на лінію!

Варто додати, що ремонт машини був проведений власними силами і за кошт ЖТТУ.


Детальніше

Ремонтні роботи всередині мийного комплексу

У рамках реалізації «Проєкту модернізації громадського тролейбусного транспорту міста Житомира» продовжується капітальний ремонт мийного комплексу Житомирського трамвайно-тролейбусного управління.

Всередині будівлі, де відбувається мийка машин, проводяться монтажно-ремонтні роботи.


Детальніше

Тролейбуси № 4 знову на маршруті

Сьогодні, 19 грудня 2022 року, з 16:00 відновлений рух тролейбусів за маршрутом № 4.

Кількість тролейбусів на маршрутах № 2, 3, 15 та 15а відновлена до звичайної.

Раніше ми повідомляли про деякі обмеження в русі електротранспорту.


Детальніше

Зміни в тролейбусних маршрутах 19 грудня

Сьогодні, 19 грудня, з тролейбусного маршруту № 4 знімаються всі машини.

Також скорочується кількість тролейбусів на маршрутах № 2, 3, 15 та 15а.

Ці обмеження викликані дефіцитом електроенергії, що виник через атаки агресора на енергетичну інфраструктуру країни, й запроваджуються енергетиками як вимушений захід.

Сподіваємось, що громадяни з розумінням поставляться до цих незручностей у роботі житомирського транспорту.

Слідкуйте на нашому сайті за новинами про роботу транспорту та з життя Житомирського трамвайно-тролейбусного управління.


Детальніше