Вибух, якого не було

Сьогодні о 9:32 на інтернет ресурсі Житомир.info з’явилася інформація про те, що нібито у житомирському тролейбусі стався вибух. 


О 9:11 диспетчером було повідомлено про те, що у тролейбусі 2033 сталося задимлення панелі у кабіні водія. Водій зупинив тролейбус, відчинив двері та дав можливість вийти пасажирам. Після чого зняв штанги тролейбуса та встановив причину задимлення.


О 9:15 журналісти зателефонували начальнику служби безпеки руху з запитанням, яке стосувалося вибуху у тролейбусі. Наш працівник повідомив, що про вибух йому нічого не відомо, а відомо про задимлення, однак він перевірить і перетелефонує.


О 9:32 вийшла новина про вибух у тролейбусі із зазначенням, що в ТТУ про це нічого не знають.


Повідомляємо журналістам, які в погоні за сенсацією пишуть нісенітниці і створюють паніку. Так, дійсно, у тролейбусі сталося задимлення через замикання контакту і загоряння ізоляційної частини, яке водій одразу потушив. В результаті вибило автоматичний вимикач. Можливо, саме цей звук пасажир тролейбусу, який розповів про ситуацію журналістам, прийняв за вибух, якого не було. Ні водій, ні пасажири не постраждали.


На жаль, трамвайно-тролейбусне управління має дуже стару техніку, і, на жаль, такі ситуації трапляються.


Починаючи з 9:20 начальник служби безпеки руху телефонував журналісту Житомир.info, однак вона не брала слухавку. Зв’язатися вдалося лише через пів години і журналісти пообіцяли внести зміни до статті. Вони прибрали інформацію, що ТТУ не знало про вибух і лише додало цитату начальника служби безпеки руху про те, що про вибух йому нічого не відомо.


Комунальне підприємство «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» вимагає від редакції Житомир.info спростування неправдивої інформації в результаті чого постраждала репутація комунального підприємства.