Управління забезпечило гарячими обідами своїх працівників

З 28 листопада комунальне підприємство «Трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради розпочало безкоштовно надавати гарячі обіди працівникам. Це стосується тих людей, які працюють у цехах підприємства.


«Коли я йшов на підприємство, я знав про ситуацію з опаленням в трамвайно-тролейбусному управлінні, тобто про його відсутність. Враховуючи те, що до кінця року цю проблему вирішити вже немає можливості, ми почали думати над тим, як покращити умови праці для колективу ТТУ. В адміністративному корпусі частково використовують електрообігрівачі, в цехах вони ситуацію кардинально не змінять.  


Зараз встановлюємо відсікачі холодного повітря, а також розпочали безкоштовно годувати працівників цехів гарячими обідами. Я думаю, що це мінімум, яким ми маємо забезпечити людей, які працюють в дуже важких умовах. Це завжди впливає на якість виконання роботи. Тому, щоб житомиряни отримували транспортні послуги якісно та їздили з комфортом, працівники ТТУ повинні працювати в нормальних умовах», - зазначив начальник управління Євгеній Демчик.


Безкоштовно гарячі обіди працівники ТТУ отримуватимуть у їдальні підприємства до кінця холодної пори року.