До Житомира приїздив тролейбус з Кривого Рогу


До Житомирського ТТУ прибув тролейбус з Кривого Рогу на автономному ходу з дизель-генераторною установкою.
Унікальний вітчизняний тролейбус подолав неймовірну для такого транспорту відстань – 600 кілометрів.

Із 4 по 7 вересня данний тролейбус бере участь в пробігу Кривий ріг – Житомир (та у зворотньому напрямку). Маршрут проходить через Кропивницький (Кіровоград), Смілу, Київ. За результатами пробігу тролейбус може претендувати на внесення до Книги рекордів України за найдовший пробіг за маршрутом без контактної мережі.

На вулиці Кривого Рогу з початку 2017 роки вже вийшли чотири тролейбуси з дизель-генераторною установкою, вироблені на місцевому підприємстві КП «Міський тролейбус». Вони працюють на маршруті, який з’єднав спальні мікрорайони «Східний» 1-2-3 з центром міста і залізничним вокзалом «Червона». Незабаром обіцяють презентувати п’ятий гібридний тролейбус.

Кривий Ріг – перше в Україні місто, яке почало випускати тролейбуси з дизель-генераторною установкою. Це дозволяє йому продовжувати рух на тих ділянках дороги, де контактну мережу не можна прокласти через технічні умови. До того ж, такий тролейбус, на відміну від традиційного, здатний об’їжджати перешкоди, місця пошкодження мережі, може функціонувати навіть в умовах їх обриву або обмерзання.