Депутати міськради разом з мером проїхались новим тролейбусним маршрутом

Увеличить картинку


Перший тролейбус поїхав в район Маликова 26 грудня. Обкатка відбулася успішно. А вже на наступний день, комісія обстежила об'єкт та підтвердила готовність до експлуатації. Тролейбус на Маликова почне курсувати з 15 січня.
29 грудня одразу по завершенню сесії депутати та мер міста вирішили особисто проїхатись новою лінією.
«В липні ми виділили 300 тис. грн на проектно-кошторисну документацію. Напевно, 90% депутатів теж не вірили в те, що цей проект зможе бути реалізовано. І сьогодні я горда тим, що є першим пасажиром тролейбусу, який буде вирушати у мікрорайон Маликова. Це справжній новорічний подарунок для всіх мешканців мікрорайону. Працівники ТТУ вчинили справжній подвиг - за три місяці повністю було збудовано тролейбусну лінію. Я щиро вдячна міському голові за ту відповідальність, яку він взяв на себе. Таки його слово не розійшлося з ділом, і ми будемо цьому свідками», - сказала депутат Тетяна Онопрієнко.
«Такі проекти повинні бут звичною практикою для міста. Місто повинне розвиватися і нічого складного в цих проектах нема. Насправді перший проект був розроблений 35 років тому. 35 років тому місто планувало запуск тролейбусного маршруту у цей мікрорайону. Спасибі депутатам міської ради за те, що підтримали цей проект, виділили гроші. Окрема подяка керівництву ТТУ і працівникам ТТУ, тому що вони не віддали цей проект підрядним організаціям. Вони своїми силами ночами робили цей проект, і на відміну від інших проектів, де йде мова про здорожчання, від розрахункової суми 6,9 млн вони ще зекономили понад мільйон гривень. 5,8 млн грн - це кінцева вартість проекту», - сказав міський голова Сергій Сухомлин.

Увеличить картинку


Увеличить картинку


Увеличить картинку